Midden Nederland>Projecten

Projecten


Houtverkoop
De regiobeheerders van de Bosgroep zijn bekwaam in de regievoering van het bosbeheer van de leden. Onderdeel van dit beheer is het zo rendabel mogelijk verkopen van het hout dat uit het bos vrijkomt bij de dunningen.
Lees meer

Bosgroep aan de waterkant - Landgoed Terra Nova
In het kader van de subsidieregeling Effectgerichte Maatregelen (EGM)worden steeds vaker projecten uitgevoerd die bepaald niet standaard te noemen zijn. Bosgroep Midden Nederland is op Landgoed Terra Nova erg innovatief bezig ... langs de waterkant.
Lees meer

Stuiven in Harderwijk

De Bosgroep heeft in het kader van de EGM een project stuifzandherstel uitgevoerd in Harderwijk. Het stuifzand is eigendom van de Gemeente Harderwijk en wordt gebruikt als militair oefenterrein.
Lees meer

Cultuurhistorie - Landgoed Leuvenum
Op veel landgoederen is meer archeologie en cultuur te vinden dan men aanvankelijk denkt. De ontdekking van de vele oude akkertjes op de Veluwe is hier een mooi voorbeeld van. De Bosgroep heeft meegewerkt aan een archeologisch herstelproject in de omgeving van Ermelo op verzoek van de Provincie Gelderland en de beheerder van Landgoed Leuvenum.
Lees meer

Gebiedsgerichte projecten - Heiderijk
Naast het werk voor individuele leden is de Bosgroep ook bedreven in het uitvoeren van gebiedsgerichte projecten. Hiermee bedoelen we complexere projecten waar meerdere leden en partijen bij betrokken zijn en waar op landschapsschaal wordt gewerkt.
Lees meer